В Одесі знову стався вибух

14 мая, 2015 четверг
07:59

В Одесі у комунікаційному колодязі на Олексіївській площі, 17 стався вибух

client/title.list_title

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на відділ зв’язків із громадськістю ГУ МВС України в Одеській області.

"Повідомлення про те, що у комунікаційному колодязі на Олексіївській площі, 17 пролунав вибух, надійшло о першій ночі до чергової частини Малиновського районного відділу міліції міста Одеси", - йдеться у повідомленні.

Фото: mvs.gov.ua

За попередніми висновками експертів встановлено, що вибухнув саморобний вибуховий пристрій, в якому містилося приблизно 400 грамів тротилу. Потерпілих в результаті вибуху немає. 

Працівники міліції продовжують обстежувати прилеглу територію.

Нагадаємо, в Одесі у ніч з 12 на 13 травня був підірваний залізничний міст.

Теги:
Киев
+29.2°C
  • Киев
  • Львов
  • Винница
  • Днепр
  • Донецк
  • Житомир
  • Запорожье
  • Ивано-Франковск
  • Кропивницкий
  • Луганск
  • Луцк
  • Николаев
  • Одесса
  • Полтава
  • Ровно
  • Сумы
  • Симферополь
  • Тернополь
  • Ужгород
  • Харьков
  • Херсон
  • Хмельницкий
  • Черкасси
  • Черновцы
  • Чернигов
  • Белая Церковь
  • Актуальное
  • Важное